Darmowa reklama na portalu

Zachęcam do aktywnego udziału w rozwoju portalu. Proponuję Państwu darmową reklamę w zamian za artykuły dot. życia Polaków za granicą.

Nowości
5. Dec 2019
405 obejrzeń
Darmowa reklama na portalu

Zachęcam do aktywnego udziału w rozwoju portalu. Proponuję Państwu darmową reklamę w zamian za artykuły dot. życia Polaków za granicą. 

Szukam osób które chciałby by pisać artykuły do bloga o rożnej tematyce dot. życia Polaków w danym kraju. Artykuły oczywiście nie mogą być tworzone metodą "kopiuj-wklej", powinny zawierać przypisy i odnośniki użytych tekstów, zdjęć i źródeł informacji, chybaże to własne przemyślenia i doświadczenia.

Samo prowadzenie bloga na portalu już będzie swoistą formą reklamy, ale chętnie poszerzę zakres nawet do kompleksowej obsługi, jeśli współpraca i wartość merytoryczna artykułów będzie równie atrakcyjna. 

Proponuję punkty do wykorzystania na usługi premium.

Banery reklamowe należy podesłać. Stworzenie banerów to też koszt jednego artykułu.

 

Każdy artykuł to 25 pkt na Twoim koncie. 

 

Czym więcej miejsc wybierzesz do wyswietlania, tym prędzej punkty będą się wyczerpywać, ponieważ oglądalność będzie większa i banery będą sie częściej pokazywać.

Dostaniesz możliwość sprawdzenia statystyk i procentu wykorzystania punktów. Po wyczerpaniu punktów, poprostu możesz napisać kolejny artykuł.

Tematyka dowolna, ale najlepsze artykuły to te praktyczne, od przyjazdu do danego kraju, po sprawy związane z powrotem, przez mieszkaniowe, posiadanie samochodu, rodziny, ubezpieczenia, podatki lub ciekawe porady, itp. mogą być również własne doświadczenia. W większosci wypadków pełna samodzielność i dowolność, zachować trzeba tylko zdrowy rozsądek. Najwyzej nieopublikuje bez poprawki danego tekstu.

Trzeba się zarejestrować na www.zagranica.info, przesłać do mnie swój nick lub email a ja dodam uprawnienia do tworzenia artykułów.

 

Po szczegóły zapraszam do kontaktu - ochelski@gmail.com

Komentarze

Brak komentarzy na temat tego posta

Add new comment

Musisz być zalogowany, aby dodać nowy komentarz
Administrator gablota.info
PHP, HTML, CSS, SQL
Kategorie
Belgia
Artykuły na temat życia w Belgii
Holandia
Artykuły o Halandii
Wielka Brytania
Blog dla Polaków na wyspach
Nowości
Artykuły niesklasyfikowane
Ostatnio komentowane