Darmowa reklama na portalu

Zachęcamy do aktywnego udziału w rozwoju portalu. Proponujemy Państwu darmową reklamę w zamian za artykuły dot. życia Polaków za granicą.

Nowości
20. Dec 2019
432 obejrzeń
Darmowa reklama na portalu

Zachęcamy do aktywnego udziału w rozwoju portalu. Proponujemy Państwu darmową reklamę w zamian za artykuły dot. życia Polaków za granicą. 

Szukamy osób, które chciałyby pisać artykuły do bloga o rożnej tematyce dot. życia Polaków w danym kraju.

Artykuły oczywiście nie mogą być tworzone metodą "kopiuj-wklej", powinny zawierać przypisy i odnośniki użytych tekstów, zdjęć i źródeł informacji, chybaże to własne przemyślenia i doświadczenia.

Samo prowadzenie bloga na portalu już będzie swoistą formą reklamy, ale chętnie poszerzę zakres nawet do kompleksowej obsługi, jeśli współpraca i wartość merytoryczna artykułów będzie równie atrakcyjna. 

Proponuję doładowania portfela profilowego kwotami do wykorzystania na usługi premium.

Banery reklamowe należy podesłać lub przygotować samemu.

Każdy artykuł to 25zł na Twoim koncie. Przy obszerniejszym materiale, oczywiście kwota jest do negocjacji.

Czym więcej miejsc wybierzesz do wyswietlania, tym prędzej punkty będą się wyczerpywać, ponieważ oglądalność będzie większa i banery będą sie częściej pokazywać.

Dostaniesz możliwość sprawdzenia statystyk i procentu wykorzystania budżetu na banner. Po wyczerpaniu środków, poprostu możesz napisać kolejny artykuł.

Tematyka dowolna, ale najlepsze artykuły to te praktyczne, od przyjazdu do danego kraju, po sprawy związane z powrotem, przez mieszkaniowe, posiadanie samochodu, rodziny, ubezpieczenia, podatki lub ciekawe porady, itp. mogą być również własne doświadczenia. W większosci wypadków pełna samodzielność i dowolność, zachować trzeba tylko zdrowy rozsądek. Najwyżej nieopublikujemy bez poprawki danego tekstu.

Trzeba się zarejestrować na www.zagranica.info, przesłać do nas swój nick lub email a my dodamy uprawnienia do tworzenia artykułów.

Po szczegóły zapraszam do kontaktu - ochelski@gmail.com

Komentarze

Brak komentarzy na temat tego posta

Add new comment

Musisz być zalogowany, aby dodać nowy komentarz
Administrator zagranica.info
PHP, HTML, CSS, SQL
Kategorie
Belgia
Artykuły na temat życia w Belgii
Holandia
Artykuły o Halandii
Wielka Brytania
Blog dla Polaków na wyspach
Nowości
Artykuły niesklasyfikowane
Ostatnio komentowane