Strony internetowe za darmo!!!

Cześć, dzisiaj zapraszam Was do zapoznania się z projektem Mateusza, jest on skierowany do osób, które nie mają swojej strony internetowej, bloga czy sklepu internetowego.

Nowości
18. Apr 2019
335 obejrzeń
Strony internetowe za darmo!!!

Teraz już każdy może mieć bezpłatnie swoją stronę internetową, wejdź i sprawdź sam!

Autorem projektu jest Mateusz Pawłowski, 22-letni absolwent technikum Administracyjnego przy SOSW dla Młodzieży Niewidomej i Słabowidzącej.

Mateusz jest osobą niewidomą i nie przeszkadza mu to w tworzeniu stron internetowych. W maju 2018 roku powstał ciekawy projekt, który polega na przygotowaniu bezpłatnie prostej strony internetowej dla firmy lub instytucji, która nie posiada jeszcze swojej witryny w internecie. Po wykonaniu strony istnieje możliwość przeniesienia jej na inny serwer lub pozostawienie
na serwerze autora projektu.

Autor robi to z pasji i chęci pomocy innym. Inicjatorem akcji jest Mateusz Pawłowski, absolwent Technikum Administracyjnego przy SOSW dla Młodzieży Niewidomej i Słabowidzącej w Chorzowie.
Szkołę skończył w czerwcu 2016 roku.

Mateusz Ma 22 lata i jest osobą niewidomą. Zorganizował on już 2 konkursy plastyczne dla dzieci.
Jeden w 2015 roku pt. "Pieniądz przyszłości", a drugi w 2014 roku pt. "Kreatywne dziecko". W każdym konkursie wzięło udział ponad 700 osób.

Mateusz przeprowadził też akcję społeczną polegającą na pozyskiwaniu gadżetów szkolnych od sponsorów i przekazywaniu ich dla instytucji i potrzebujących dzieciaków. Jeśli są Państwo zainteresowani bezpłatną stroną internetową to prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 505904182

Zapraszamy także na stronę projektu www.enet.ovh

Komentarze

Brak komentarzy na temat tego posta

Add new comment

Musisz być zalogowany, aby dodać nowy komentarz
Administrator zagranica.info
PHP, HTML, CSS, SQL
Kategorie
Belgia
Artykuły na temat życia w Belgii
Holandia
Artykuły o Halandii
Wielka Brytania
Blog dla Polaków na wyspach
Nowości
Artykuły niesklasyfikowane
Ostatnio komentowane