Informacje

Podstawowe informacje

Witamy, dziękujemy za zainteresowanie i korzystanie z portalu.

Wasza aktywność jest niezmiernie ważna dla jego istnienia i rozwoju.

Możecie tu łatwo znaleźć interesujące ogłoszenia, firmy i usługi.

 

Opis portalu:

zagranica.info jest portalem skierowanym do Polaków za granicą oraz w Polsce.

Istnieją też grupy i strony na facebooku dla poszczególnych krajów Polonii odnoszące się do portalu.

 

Grupy związane z portalem:

Grupy FB portalu zagranica.info 

 

Podstawowe informacje

Dodawanie ogłoszeń

1. Dodawanie ogłoszeń jest całkowicie darmowe. Ogłoszenia można dodawać bez rejestracji użytkownika.

2. Rejestrując się na portalu otrzymasz więcej istotnych funkcji m.in. do zarządzania swoimi ogłoszeniami, wiadomościami, powiadomieniami, statystykami, komentarzami i ocenami. Utworzone konto będzie skojarzone z wszystkimi Twoimi wcześniej dodanymi ogłoszeniami o tym samym mailu. Odwiedzający będą mogli też łatwo przejrzeć całą Twoją ofertę.

3. Dodając ogłoszenie jako niezarejestrowany użytkownik otrzymasz maila zwrotnego z linkami do jego edycji lub usunięcia. Może się zdarzyć, że system pocztowy zakwalifikuje go do spamu. Posiadając konto możesz zarządzać swoimi ogłoszeniami z poziomu panelu administracyjnego.

 

Powiadomienia o nowych ogłoszeniach

Umożliwiamy wysyłanie powiadomień o nowych ogłoszeniach w interesujących Cie kategoriach. Najpierw przefiltruj interesujące Cię ogłoszenia, następnie wprowadź mail w polu "Zapisz to wyszukiwanie" i kliknij "Zapisz". Od tego momentu będziesz dostawał maila z informacją o nowo dodanych ogłoszeniach w zaznaczonych przez Ciebie kategoriach i atrybutach. Zarządzać powiadomieniami możesz z poziomu panelu administracyjnego swojego konta.

 

Okres ważności ogłoszenia – Usuwanie ogłoszeń

1. Jeśli przedmiot zostanie sprzedany, lub usługa przestanie być aktualna prosimy właściciela o usunięcie ogłoszenia.

2. Ogłoszenia są usuwane po 3 m-cach. Możesz przedłużyć aktualność ogłoszenia klikając w link, który przyjdzie na 3 dni przed zakończeniem emisji ogłoszenia.

3. Ogłoszenia firm i usług nie są ograniczone czasowo, tzn. widoczne będą co najmniej 2 lata, więc prosimy swoje ogłoszenie zaktualizować przynajmniej raz w tym okresie, żebyśmy nie uznali, że działalności już nie ma. Długo nieaktualizowane ogłoszenia będą usuwane.

4. Duplikaty ogłoszeń będą usuwane. Jeśli chcecie, żeby Wasze ogłoszenie było "na górze" to prosimy przynajmniej te "na dole" usunąć.

 

Jak dodawać ogłoszenia – dobre praktyki

1. Prosimy o właściwe kategoryzowanie swoich ogłoszeń i pisanie poprawną polszczyzną ze względu na możliwość automatycznego tłumaczenia na inne języki przez Google Translate. To portal wielu narodowości, więc obcokrajowiec też może zainteresować się Twoim ogłoszeniem.

2. Dodając ogłoszenie stosuj zasadę: czym więcej informacji i zdjęć tym ogłoszenie atrakcyjniejsze. Wypełnij atrybuty kategorii, zyskaj tym pewność, że Twoje ogłoszenie będzie wyświetlone przy wyszukiwaniu. Nie zapomnij dodać informacji kontaktowych.

 

Firmy i usługi

1. Dodawanie ogłoszeń "wizytówek" w dziale firm i usług jest bezpłatne i nieograniczone czasowo.

2. Duplikaty ogłoszeń nie są akceptowane. W razie notorycznego naruszania tej zasady blokujemy konto i usuwamy ogłoszenie.

3. Chcecie być "na górze" to wymagamy usunięcia poprzedniego ogłoszenia.

4. Chcecie być bardziej widoczni zapraszamy do zapoznania się z ofertą reklamową! To dzięki reklamie reszta portalu jest zupełnie darmowa, więc jeśli podoba Wam się portal i nasza działalność - zachęcamy do wsparcia nas swoją reklamą!